Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Fatalne warunki jazdy na śląskich drogach. ZDJĘCIE z autostrady A4

2013-01-28 09:35:31, komentarzy: 0

 

 

 

 

 

 

Śląskie służby kryzysowe ostrzegają przed gołoledzią. Przez kilka najbliższych godzin ma padać śnieg oraz marznący deszcz. Na razie jednak trasy w regionie są białe i śliskie. Miejscami opady śniegu są intensywne. Zaśnieżone są boczne, mniej uczęszczane drogi, ale też trasa numer 86, czyli główna droga wjazdowa na Śląsk od strony Warszawy. Ślisko jest również między Sosnowcem i Katowicami.

 

 

Rano, tylko w ciągu godziny liczba stłuczek i kolizji na drogach w Śląskiem wrosła do dwudziestu. Przed godziną 9 do stłuczki doszło w Siewierzu na trasie krajowej numer jeden. Z kolei w Katowicach na ulicy Ofiar Katynia z ciężarówki wysypał się cały towar przewożony przez samochód. Do kolizji doszło też m.in. w Zabrzu, Dąbrowie Górniczej i w Będzinie. Bardzo ślisko jest także na zjeździe z autostrady A4 w kierunku centrum Katowic.

 

 

Front atmosferyczny wędruje powoli ku wschodowi kraju. Do wieczora zacznie sypać na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie oraz Podlasiu. Opady przeważnie będa miały natężenie słabe lub umiarkowane. Na kolejne nie trzeba będzie długo czekać. Już we wtorek nad Polską przesunie się rozległa strefa opadów. O tym w następnym artykule.

 

 

Autor: Flash_Wojciech

Źródło: http://www.rmf24.pl, fanimete.pl

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego