Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

W nocy mocno popada

2012-06-03 18:33:31, komentarzy: 0

Pogodę w kraju będzie kształtował niż znad południowej Polski. Jedynie na północy utrzyma się zachmurzenie umiarkowane do dużego, na pozostałym obszarze chmury szczelnie przykryją niebo. Poza Wybrzeżem, Warmią, Mazurami i północnym Podlasiem wszędzie opady deszczu lub deszczu przelotnego. W górach i na Podkarpaciu mogą wystąpić lokalne burze. Temperatura minimalna wyniesie od 5-7 stopni na północy do 11-13 stopni na południu. Wiatr zmienny, słaby. Ciśnienie będzie się wahać.

 

 

Gdzie popada najmocniej?

 

Strefa umiarkowanych i silnych opadów deszczu powoli wędrować będzie ku wschodniej części kraju. Do północy padać będzie juz wszędzie. Na północnym-zachodzie oraz zachodzie opady zaczną zanikać. Poniżej prognoza Gfs'a z przewidywanym natężeniem opadu na godzinę 21,00 oraz 03.

 

 

 

Może zagrzmieć

 

W godzinach wieczornych oraz wczesnonocnych na południu oraz w południowo-wschodniej części kraju nie wykluczamy pojawienia się słabej konwekcji, ewentualnych lokalnych, słabych burz.  

 

Gdzie już pada? 

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej udostępnił internautom na dzisiejszą noc aktualne obrazy z radarów opadów. Możecie je sprawdzić tu: http://pogodynka.pl/radary/gradary

 

Autor: Flash_Wojciech

Źródło: FaniMeteo 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego