Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

W nocy mgły! Widoczność do 100m.

2012-11-13 20:07:13, komentarzy: 0

 

 

Noc 13/14.11 rozpoczniemy z gęstymi mgłami w regionach zachodnich (Zachodnio-Pomorskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie) oraz w województwie Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim, Łódzkim, Opolskim i Śląskim, mimo tego mgły o słabszym natężeniu wystąpią w pozostałych regionach RP. Widzialnośc spadnie do 100m a miejscami do 50-70m !


Temperatura w części południowo-zachodniej wyniesie na poziomie 2m, -4*C a przy gruncie w okolicach -7*C, na obszarach najbardziej mglistych wyniesie od -2*C do 0*C na poziomie 2m (około -3*C przy gruncie), w pozostałych regionach przy pochmurnym niebie termometry pokażą na ogół dodatnią temperaturę (około +2*C, +3*C).

 

Środę rozpoczniemy głównie z mgłami, chmurami oraz mrozem w wyżej wymienionych regionach. Z związku z mgłami ograniczjące widoczność do 100m a lokalnie do 50m, liczmy się z odwołanymi lub opóźnionymi lotami, między innymi na lostnisku Okęcie w Warszawie, w Goleniowie, Poznaniu-Ławicy ale nie wykluczone również na pozostałych lotniskach (Pyrzowice itd.). Jutro w ciągu dnia w regionach mglistych oraz chmurnych temperatura nie powinna przekroczyć 5*C, jedynie w części południowej mieszkańcy mogą liczyć na przejaśnienia lub rozpogodzenia, gdzie ma być najcieplej.


UWAGA !!

W kolejnych nocach oraz dniach cały obszar RP musi liczyć się z mgłami a co za tym idzie? Utrudnienia na lotniskach oraz drogach.

 

Autor: Mario_Moderator

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego