Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Prognoza pogody na sobotę

2012-04-06 22:26:32, komentarzy: 0

W sobotę Polska znajdzie się pod wpływem niżu znad Bornholmu z systemem frontów atmosferycznych, który w ciągu dnia będzie przemieszczał się nad północną Polską dalej na wschód.

 

W całym kraju zachmurzenie całkowite lokalnie duże, z opadami. W godzinach przedpołudniowych zanikające opady deszczu będą występowały na południowym-wschodzie kraju, natomiast na północnym-zachodzie i zachodzie będą występowały opady deszczu lokalnie zwłaszcza na Pomorzu deszczu ze śniegiem związane ze wspomnianym niżem. W drugiej części dnia padać będzie już prawie w całej Polsce za wyjątkiem Lubelszczyzny. Będą to opady głównie przelotne opady deszczu, konwekcyjne ale od zachodu będą przechodziły w opady deszczu ze śniegiem lokalnie śniegu. 

 

Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie od 2-4 stopni n północnym-zachodzie do 10-13 stopni na Podkarpaciu, w Małopolsce i Lubelszczyźnie. Na pozostałym obszarze od 6-10 stopni. Wiatr umiarkowany z kierunków zachodnich jedynie nad samym morzem z kierunków północnych umiarkowany okresami dość silny. Ciśnienie w dalszym ciągu będzie spadać będzie spadać.

 

 

 Prognoza pogody na kolejne dni: 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego