Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Prognoza pogody na poniedziałek

2012-04-29 21:16:40, komentarzy: 0

Pogodę w Polsce będzie kształtował wypełniający się niż, którego centrum będzie znajdować się nad Pomorzem.

 

Nie obawiajmy się nie przyniesie on wielkiej zmiany w pogodnie, w dalszym ciągu będzie słonecznie i ciepło, choć na zachodzie będzie więcej chmur i tu też temperatura nieznacznie spadnie. Nadal na przeważającym obszarze będzie pogodnie, z bezchmurnym niebem, tylko lokalnie na niebie będą pojawiać się pojedyncze cienkie chmury piętra wysokiego Cirrus. Jedynie na Pomorzu oraz na zachodzie w ciągu dnia przybędzie więcej chmur (będą to również chmury piętra wysokiego) i tu zachmurzenie będzie umiarkowane do dużego. Po południu w Wielkopolsce, Kujawsko-Pomorskim, Lubuskim, Dolnośląskim, Pomorskim oraz Warmińsko-Mazurskim mogą pojawić się lokalne burze. Nie wiadomo jednak czy się pojawią ze względu na obecność energii hamującej konwekcje.  

 

Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie 26-29 stopni na wschodzie kraju do 20-25 stopni w woj. lubuskim , zachodniopomorskim i pomorskim. Nieco chłodniej na Wybrzeżu, tutaj będzie 14-18 stopni. Wiatr na wschodzie kraju z kierunków południowo-zachodnich, a na zachodzie z kierunków północno-zachodnich, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie powoli rosnąć.

 

 

Autor: Flash_Wojciech

Źródło: Internet 

 

Chcesz wspomóc nasz portal? Wystarczy, że klikniesz w klika kwadratowych reklam umieszczonych po prawej stronie. Nic Cię to nie kosztuje a pomożesz nam utrzymać portal i wesprzesz jego rozwój :) 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego