Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Prognoza pogody na poniedziałek:

2012-04-01 22:17:26, komentarzy: 0

W poniedziałek Polska znajdować się będzie w zasięgu niżu znad Zatoki Fińskiej w strefie frontu atmosferycznego. Z zachodu napływać będzie nico cieplejsze powietrze polarne morskie.

 

Do południa nad wschodnia Polską występować będzie zachmurzenie duże lub całkowite z opadami śniegu lub deszczu ze śniegiem na Mazurach, Podlasiu oraz z opadami deszczu na Lubelszczyźnie. Na pozostałym obszarze kraju występować będzie zachmurzeni duże. Po południu front atmosferyczny opuści Polskę przemieszczając się na wschód. Na Pomorzu Gdańskim, Warmii i Mazurach zachmurzeni zmaleje do dużego i umiarkowanego, a na pozostałym obszarze będzie pochmurno z zachmurzeniem dużym.

 

Temperatura maksymalna wyniesie od 3 - 5 stopni na Pomorzu Gdańskim i Mazurach, przez 6 - 7 stopni na przeważającym obszarze do 8 - 9 stopni w Małopolsce i na Podkarpaciu. Wiatr będzie zachodni, na zachodzie kraju dość silny i w pasie Polski centralnej i wschodniej będzie dość silny i porywisty w porywach do 50 - 55 km/h. Ciśnienie będzie rosnąć.

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego