Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Prognoza pogody na piątek

2012-04-26 23:22:16, komentarzy: 0

Polska w dalszym ciągu znajdować się będzie w obszarze podwyższonego ciśnienia związanego z wyżami znad południowej Europy i Rosji. Również w dalszym ciągu po północnej stronie tego układu będzie przemieszczała się zatoka niskiego ciśnienia z frontem atmosferycznym, czego objawem będzie większe zachmurzenie na północny kraju. Taka sytuacja synoptyczna sprawia, że do Polski napływa ciepłe powietrze polarne morskie.

 

W całym kraju piątek będzie pogodny i ciepły. Prawie w chuj kraju będzie bezchmurne niebo lub zachmurzenie małe, tylko na północy - na Wybrzeżu i Pomorzu zachmurzenie będzie umiarkowane lokalnie duże.

 

Temperatura maksymalna wyniesie od 17-19 stopni nad samym morzem przez 20-23 stopnie na północy i wschodzie, 23-24 stopnie w centrum do 24-25 stopni na zachodzie i południowym-zachodzie (Ziemia Lubuska i Dolny Śląsk) . Wiatr słaby, z kierunków południowych, tylko na Wybrzeżu z kierunków północnych. Ciśnienie w dalszym ciągu będzie wzrastać.

 

P.S. Późnym popołudniem nad zachodnią, północną oraz częściowo centralną Polską może przesunąć się dobrze rozbudowany układ burzowy. Więcej informacji jutro. 

 

Prognoza pogody na następne dni:

 

 

 

Chcesz wspomóc nasz portal? Wystarczy, że klikniesz w klika kwadratowych reklam umieszczonych po prawej stronie. Nic Cię to nie kosztuje a pomożesz nam utrzymać portal i wesprzesz jego rozwój :)   

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego