Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Prognoza pogody na piątek

2012-04-05 23:28:23, komentarzy: 0

Coraz większa część kraju dostanie się pod wpływ niżu znad Bałkanów, tylko na północy będzie jeszcze pogodnie za sprawą słabnącego wału wysokiego ciśnienia łączącego wyże znad Atlantyku i zachodniej Rosji.

 

Na południu i w centrum występować będzie zachmurzenie duże lub całkowite. Od Opolszczyzny przez Śląsk, Ziemię Łódzką, Kielecczyznę, Małopolskę, po Podkarpacie i Lubelszczyznę występować będą opady deszczu lub mżawki. W dzielnicach północnych - od Pomorza Zachodniego po Warmię, Mazury i Suwalszczyznę przeważnie pogodnie z zachmurzeniem małym do umiarkowanego, jednak w ciągu dnia tutaj także przybędzie trochę chmur. Wieczorem nad południową Polskę wkroczy większa porcja chmur z obfitymi opadami deszczu. Na południu lokalne burze, które będą pozostałościami po tych znad Słwacji.

 

Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie od 7 do 10 stopni, tylko na Podkarpaciu lokalnie osiągnie 12-13 stopni. Wiatr słaby, na południu północno-wschodni, na północy z kierunków południowych. Ciśnienie będzie spadać.

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego