Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Prognoza pogody na piątek + informacja od administratora.

2013-11-14 22:53:11, komentarzy: 0

 

 

 

NOC CZWARTEK/PIĄTEK: Polska nadal znajdować się będzie pod wpływem wyżu z centrum nad Ukrainą. Na przeważającym obszarze kraju będzie pochmurno z dużym lub całkowitym zachmurzeniem. Przejaśnienia możliwe są w południowo-wschodniej części kraju. W drugiej części nocy na południu i południowym zachodzie możliwe są słabe opady deszczu lub mżawki, a w Sudetach i na Przedgórzu słabe opady śniegu z deszczem. Temperatura minimalna wynosić będzie przeważnie od 1 do 3 stopni, chłodniej będzie na południowym wschodzie, od (-2) do (-1) stopnia. Wiatr południowo wschodni do wschodniego, słaby. Ciśnienie będzie powoli rosnąć.

 

 

PIĄTEK: Pozostaniemy w obszarze wysokiego ciśnienia łączącym wyże znad Ukrainy i Atlantyku. Nie zapewni to jednak słonecznej pogody. Ranek w wielu miejscach będzie mglisty, na południu miejscami mogą występować słabe opady deszczu lub mżawki. W ciągu dnia stopniowo będzie się przejaśniać do zachmurzenia dużego i umiarkowanego, jedynie na krańcach zachodnich jest szansa na większe rozpogodzenia w późniejszych godzinach popołudniowych. Temperatura maksymalna wyniesie od 3-5 stopni na Podlasiu do 5-7 na przeważającym obszarze kraju. Wiatr słaby z kierunków zmiennych, ciśnienie wysokie bez większych zmian.

 

Póki co, nasze prognozy opierać się będą na prognozach portalu MeteoGroup. Kiedy skończę prace konserwacyjne na serwerze, zacznę pisać szczegółowe oraz precyzyjne prognozy. Oczywiście oprócz prognoz publikować będziemy ciekawostki, informacje, ostrzeżenia (tak jak w latach ubiegłych FM). Mapy pogody również tymczasowo nie będą publikowane. Warto jednak pozwiedzać różne zakątki oraz podstrony naszego portalu :)

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego