Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Prognoza pogody na noc i jutro

2012-11-19 20:12:43, komentarzy: 0

 

Noc bez zmian.. w całym kraju będzie bardzo mglisto! Mgły będą ograniczać widoczność do 100m, chyba większośc z nas już się do nich niestety przyzwyczaiła.

Temperatura: Najzimniej będzie w środkowej polsce (Regiony Suwałk, Warszawy, Poznania oraz zachodnie krańce województwa dolnośląskiego) około 0*C - +2*C. Nieco cieplej na północy oraz południu, 3*C - 4*CUWAGA! Ostrzegamy przed gruntownymi przymrozkami, przez które mgła może zamarzać i powodować gołoledź.

 

Wtorek

Od rana silne mgły na terenie całego kraju, oprócz rejonów podgórskich. Przez cały dzień  mimo mgieł, będziemy leżeć pod kołderką chmur "Stratus", które spewnością razem z mgłami utrudnią prace na lotniskach. Po raz kolejny mgły będą trzymać cały dzień głównie w centrum, na północy oraz na wschodzie kraju. Możliwe przejaśnienia na wybrzeżu oraz na krańcach południa (od Dolnego Śląska po same Podkarpacie) i tam ociepli się do okolic 8*C, na pozostałym obszarze temperatury rzędu 5*C - 7*C, w regionach mglistych (głównie północ i wschód) zaledwie w granicach 3*C - 4*C.

 

Mglisto-pochmurna pogoda zostanie z nami przez kilka dni.. poprawa możliwa w Czwartek.

 

Autor: Mario_Moderator

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego