Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Prognoza pogody na nadchodzący tydzień.

2012-12-23 14:35:48, komentarzy: 0

 

Nadchodzący tydzień nie przyniesie zimowej aury, w tym w świeta, tak jak miłośnicy zimy by tego chcieli. Sprawdźmy zatem co nasz czeka:------------------------------------------


Prognozę pogody na okres świątęczny


------------------------------------------


Czwartek (27.12)

Po ciepłych świętach, w czwartek równięż będzie ciepło ale i również deszczowo. Z zachodu na wschód będzie wędrował front z opadami deszczu, jedynie możliwe w nocy śniegu z deszczem na północnym-wschodzie ale szanse są zmniejszone. Nie zabraknie wiatru, który chwilami może wiać w porywach do 40-50km/h. Temperatura wyniesie od 6*C na zachodzie i południowym-zachodzie do 1*C na północnym wschodzie. W nocy wrócą przymrozki na wschodzie oraz południowym-wschodzie.

 

Piątek (28.12)

W niektórych regionach polski, popada deszcz, na wschodzie możliwy deszcz ze śniegiem. Nadal dokuczliwy będzie wiatr. Zrobi się chłodniej, bo na wschodzie od 1*C do 4*C na zachodzie i krańcach południowo-zachodnich.

 

Weekend (29-30.12)

W sobotę zanikające opady deszczu. Na północnym-wschodzie temperatura obniży się do 0*C w ciągu dnia, a w nocy spadek do -4*C, na zachodzie za to nadal ciepło do +8*C. W niedzielę rano w większości kraju temperatura spadnie poniżej zera lub osiągnie wartość 0*C, głównie na południu, wschodzie, północy i w centrum, w dzień za to więcej rozpogodzeń i temperatura wyniesie od 1*C na wschodzie do +6*C na zachodzie a może i cieplej.

 

Prognozę dotyczącej sylwestrowej nocy opublikujemy w przyszły weekend.


Autor: Mario_Moderator

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego