Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Nietypowe zielone chmury nad Rosją

2012-04-28 19:36:46, komentarzy: 0

 

 

Kolejna rocznica wypadku w Czarnobylu odbyła się w Rosji w nietypowej oprawie. Moskwę spowiła zielona chmura, która od razu została w Internecie zaklasyfikowana, jako efekt awarii, któregoś z zakładów przemysłowych. 

 

Koincydencja czasowa dodatkowo wpłynęła na wyobraźnie i informacja o dziwnej zielonej chmurze zrobiła wielką karierę na portalach społecznościach. W niektórych miejscach chmura wręcz zmieniała się w zieloną mgłę, co wyglądało nieziemsko i wręcz imponująco.

 

 

Naukowcy od razu pospieszyli z wyjaśnieniami, że chmura nie jest wynikiem uwolnienia jakichś niebezpiecznych substancji tylko jest dużym zgrupowaniem pyłków brzozy.

 

 

 

Historia o toksycznej chmurze żyła własnym życiem, ale efekty jej przejścia zdają się potwierdzać wyjaśnienia naukowców. Wielu mieszkańców stwierdziło zielonkawy osad, który znalazł się na ich parapetach czy samochodach. Przypominało to pyłek drzewa i pod względem koloru i pod względem konsystencji.

 

Autor: Flash_Wojciech

Źródło: http://lenta.ru


Chcesz wspomóc nasz portal? Wystarczy, że klikniesz w klika kwadratowych reklam umieszczonych po prawej stronie. Nic Cię to nie kosztuje a pomożesz nam utrzymać portal i wesprzesz jego rozwój :)

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego