Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Końcówka tygodnia z kolejnymi mgłami.

2012-11-15 19:38:02, komentarzy: 0

 

Dzisiaj w ciągu całego dnia 1/2 Polski tonęła w Mgłach, zwłaszcza część wschodnia, środkowa, północna oraz zachodnia. Dzisiejszej nocy mgła w tamtych regionach nie będzie już taka silna jak w minionych nocach oraz dniach. Najlepsza pogoda dzisiaj panowała w południowo-zachodniej i południowej Polsce, niebo było bezchmurne oraz temperatura wyniosła miejscami 10*C, już dziś wieczorem dojdzie tam do gigantycznej radiacji! Mgły w tamtych regionach będą najsilniejsze!


Tym razem noc oraz jutrzejszy dzień upłynie pod znakiem gęstych mgieł właśnie na południu kraju i to tam będa utrzymywać się najdłużej (miejscami do późnego południa), na pozostałym obszarze mgieł również nie zabraknie, jednak tam nie powinny się utrzymywać tak długo jak dzisiaj. Z związku z mgłami oraz ujemną temperaturą, uważajmy na drogach, szron oraz szadź będzie się osadzać oraz zamarzać na drodze!

 

Temperatura w nocy wyniesie od -5*C na południu kraju do około 0*C na północy (wartości dotyczą temperatury na poziomie 2m). Jutro najcieplej na południu kraju (do około 10*C), jednak w regionach mglistych temperatura nie przekroczy 5*C. Na północy wcale nie będzie cieplej, również około 4*C, a miejscami nie więcej niż 3*C w mgłach, jedynie na pomorzu rozpogodzenia i ociepli się do 8*C.

 

Autor: Mario_Moderator

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego