Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Karambol w Dęblinie! Zderzyło się 19 aut! Zablokowana droga (nowe zdjęcia)

2012-11-14 11:17:01, komentarzy: 0

 

 

 

Poważny karambol na drodze krajowej nr 48 na moście w Dęblinie (na granicy woj. mazowieckiego i lubelskiego). Na szczęście ranna została tylko jedna osoba. W wypadku uczestniczyło 19 samochodów. Wcześniejsze doniesienia mówiły o 12 autach.

 

Droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazd przez Puławy i Górę Kalwarię. Utrudnienia mogą potrwać ok. 3 godzin.

Jak powiedziała w rozmowie z tvn24.pl mł. asp. Patrycja Zaborowska z policji w Kozienicach, zgłoszenie wypadku policja otrzymała przed godz. 7 rano. - Ostatnie informacje mówią o 19 samochodach, które uczestniczyły w karambolu. Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala - dodała Zaborowska.

W Dęblinie, w godzinach porannych panowały fatalne warunki drogowe. Temperatura powietrza nocą spadła do -2'C w towarzystwie gęstej mgły, ograniczającej widoczność poniżej 30 metrów. Na drodze pojawiła się niebezpieczna "szklanka". Jeszcze teraz, w godzinach okołopołudniowych utrzymuje się gęsta mgła. Musimy uważać, ponieważ taka pogoda towarzyszyć nam będzie także w nadchodzących dniach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Flash_Wojciech

Źródło: Tvn24, FaniMeteo, E-Deblin

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego