Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Fatalne warunki na drogach. Trzy osoby zginęły w wypadku

2012-12-06 23:21:31, komentarzy: 0

 

 

 

 

 

 

Trzy osoby zginęły w wypadku samochodowym, do jakiego doszło na drodze między Ząbkowicami a Dzierżoniowem w Olbrachcicach (Dolnośląskie). Zginęli kierowca i dwóch pasażerów auta osobowego, który uderzył w busa. Policja wyznaczyła objazd przez Piławę Górną.  Przyczyną była ośnieżona nawierzchnia drogi. 

Jak poinformował Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, najprawdopodobniej do wypadku doszło z powodu bardzo trudnych warunków atmosferycznych, śliskiej nawierzchni i padającego śniegu.
- Kierowca na zakręcie stracił kontrolę nad autem i wypadł z drogi uderzając w nadjeżdżając bus - mówił rzecznik. Wszystkie osoby jadące autem osobowym zginęły na miejscu. Natomiast kierowca i pasażer jadący busem nie doznały obrażeń.
Droga pozostanie zablokowana przez kilka godzin.

 

Opady śniegu nie odpuszczą do jutrzejszego wieczora. Trzeba się przygotować na bardzo trudne warunki drogowe. Nawierzchnia może być pokrywa warstwą ubitego śniegu. W piątek nawal w wielu regionach kraju pojawiać się będą intensywne opady śniegu. Na wschodzie śnieg przestanie padać dopiero w sobotę. 

 

 

 

Opublikował: Flash_Wojciech

Źródło: Onet.pl

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego