Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Do końca tygodnia mgliście..

2012-11-21 17:24:01, komentarzy: 0

 

Dzisiejsze mgły nad naszym krajem


Środa minęła nam pod znakiem mgieł praktycznie w całym kraju, były jednak regiony gdzie się przejaśniało lub rozpogadzało: krańce południa i południowego-zachodu, częściowo wybrzeże oraz przez pare godzin wypogodziło się w lubelskim, mazowieckim, podlaskim oraz na warmii i mazurach. Mgły zostaną z nami do końca tygodnia! Nagorzej będzie w nocy z czwartku na piątek oraz w piątek.


Pognoza pogody na noc (21/22.11)

Najgęstsze mgły ograniczające widoczność do 100m w województwie: mazowieckim, świętokrzyskim, lubelskim, łódzkim, podkarpackim, małopolskim, śląskim, opolskim, dolnośląskim, lubuskim, wielkopolskim, pomorskim oraz zachodnio-pomorskim, na pozostałym obszarze gdzieniegdzie możliwe silniejsze mgły a poza tym zamglenia, pochmurno będzie w całym kraju.

Temperatura: Na północnym-wschodzie, wschodzie, południowym-wschodzie, na krańcach południa (rejony podgórskie: -3*C) oraz gdzieniegdzie na wschodzie, spadek do okolic 0*C - 1*C. Na pozostałym obszarze średnio 5*C, w regionach mglistych około 2*C - 4*C. Wiatr umiarkowany i słaby, z południowego-wschodu.


Prognoza pogody na Czwartek (22.11)

Mgły będą trzymać cały dzień na północy, gdzieniegdzie w środkowej pl, na krańcach południa oraz południowego-zachodu, w niektórych regionach zamglenia. Na pozostałym obszarze pochmurno z przejaśnieniami oraz rozpogodzeniami. Rano i popołudniu popada słaby deszcz lub mżawka na wschodzie, południu, w centrum i północy.Wieczorem znowu zaczną się tworzyć gęste mgły, najszybciej, bo już wieczorem na zachodzie oraz środku RP, gdyż tam radiacja będzie najwyższa, ponieważ w dzień będzie bezchmurne niebo.

Temperatura: Najcieplej na zachodzie, południowym-zachodzie i południu, słońce ogrzeje powietrze do okolic 9*C. Im dalej na północ, północny-wschód tym stopniowo zimniej, ostatecznie najzimniej 3*C na północnym wschodzie oraz na północy z powodu mgieł. Wiatr umiarkowany i słaby, z południowego-wschodu.


Autor: Mario_Moderator

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego