Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

Deszczowy i wietrzny DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

2012-11-01 11:47:32, komentarzy: 0

Niestety pogoda w świąteczny czwartek nam nie dopisuje.Jest chłodno,silniej wieje wiatr a do tego występują opdy deszczu.

Polska dostaje się pod wpływ zatoki niżu znad Wielkiej Brytanii i Morza Północnego, tylko wschodnia część kraju pozostanie początkowo pod wpływem wyżu znad Rosji. Ranek pogodny będzie w całej północno-wschodniej połowie Polski.Tam zachmurzenie małe lub umiarkowane. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże, a na Dolnym Śląsku całkowite z opadami deszczu. W ciągu dnia strefa opadów będzie przesuwała się na północny wschód, do południa obejmując zachodnią i południowo-zachodnią część kraju, a do wieczora prawie całą Polskę poza Mazurami i Suwalszczyzną. Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie 8-9 stopni, nieco cieplej będzie na Podkarpaciu nawet do 11 stopni. Będzie wiał dość silny i porywisty południowo-wschodni wiatr szczególnie w górach gdzie jego prędkość może dochodzić nawet do 90 km/h. Ciśnienie będzie spadać.

Wybierając się na groby bliskich warto ciepło się ubrać i nie zapomnijmy o parasolach lub płaszczach przeciwdeszczowych ponieważ deszcz może się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie.

Autor:Luksfer87

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego