Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

27.07.2012r. Relacja na żywo

2012-07-27 13:35:07, komentarzy: 0

21:40- Wszystkie komórki w PL już wygasły, jedynie w Zachodnio-Pomorskim gdzieniegdzie się błyska. Na dzis to już koniec relacji, dziękujemy, że byliście z nami :D I Zapraszamy na jutrzejszy dzień gdzie zapowiadany jest MCS...


Sytuacja burzowa w Polsce na godzinę 19:00 :

19:20- Pojedyncze wyładowania występuje w okolicach Tarnowa i Zakopanego. Na coś więszkego raczej nie mamy dziś co liczyć. Za to miejmy nadzieję jutro te burze się zrehabilitują :)


17:50- No i nasza słynna stacjonarna burza rozpuszcza się, pada z niej tylko deszcz. Pojedyncze wyładowania pojawiają się w Okolicach Wrocławia i Radomia oraz Zakopanego i na krańcach Lubelskiego przy granicy z Ukrainą. Ah coś krucho dzisiaj z tymi burzami i nic nie wskazuje na powstanie nowych komórek, być może wieczorem powstaną jakieś komórki.


16:50- I nadal nic sie nie zmienia, burze gdzie byly tam nadal sa. Jedynie na wschod od Warszawa powstala mala komorka.


15:30- Komórka na podkarpaciu jest bardzo uparta, kręci się jak tylko może, chyba liczy na to, żebysmy ją nazwali Burzą Stacjonarną :D. Zaczyna podgrzmiewać w Okolicach Zakopanego. Konwekcja rusza na Lubelszczyźnie oraz w północnej części woj. Mazowieckiego.

14:50-Coraz więcej komórek burzowych pojawia się na pograniczu województw w centralnej Polsce.Pierwsze wyładowania odnotowywane są także na południu województwa Kujawsko-Pomorskiego.Na Podkarapciu nadal komórka burzowa przybiera na sile jednak nie ma zamiaru ''ruszać się z miejsca''.Wszystkie chmury burzowe mają dosyć dziwny kierunek poruszania się jak by nie mogły się zdecydować,w którym kierunku podążyć.

14:15-W pogodzie bez większych zmian.Nadal burze pojawiają na pograniczu Podkarpacia oraz województwa Małopolskiego.Jednak ta pierwsza przybiera na sile z każdą chwilą i jest wręcz stacjonarna.W tym regionie możliwe są lokalne podtopienia uważajmy więc na mało sprzyjającą aurę.W pozostałej części kraju chmury kłębiaste widoczne są od centrum aż po południe Polski.W każdej chwili można spodziewać się wystapienia burzy lub przelotnego deszczu.

13:30-Od wczesnych godzin przedpołudniowych nad Polską zaczęły się wypiętrzać chmury kłębiaste,które już teraz przynoszą miejscami przelotne opady deszczu oraz burze.Te pierwsze występują na Górnym Śląsku w rejonie Bielska-Białej natomiast grzmi i pata na krańcach województw Małopolskiego oraz Podkarpackiego.Z każdą godziną komórek burzowych będzie przybywać szczególnie na południu w centrum oraz na wschodzie kraju.

Relację prowadzą:Luksfer87 oraz Mariusz_Chechło

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego