Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

25.08.2012r. Relacja na żywo

2012-08-25 20:24:31, komentarzy: 0

 

 

23:35- <- Proszę spojrzeć jaką mamy późną porę... A mimo tego burze utrzymują się mało tego nowe komórki powstają, między innymi przed Poznaniem i Szczecinem Oraz niedawno powstała nowa komórka w Libercu ta już powoli dociera do Jeleniej Góry. Chyba nikt nie spodziewał się takiego rozwoju wydarzeń, nie raz nadchodził potężny MCS, to już o tej godzinie słabł jak tylko mógł..Darłowo, Szczecinek i Gostyń to obszary gdzie możliwy grad! Burze kierują się w kierunku Północno-Wschodnim i Wschodnim. Zobaczcie na Północne Włochy, Szwajcarie i Południowe Niemcy,Każdy z was już chyba wie, że to przynosi nam kapryśną niedzielę!! DESZCZ...

 

22:55- Tak więc burze nadal utrzymują sie nad PL, powoli zaczyna się błyskać w Koszalinie. W Lesznie tam uwaga!! Odbiciowość dochodzi do 60dBZ, uważajmy na grad! Grad również występuje w Szczecinku, kolejna silniejsza komórka otrze się o Darłowo za jakieś 30 minut. Burze na szczęście nie są zbyt groźne, mimo iż występuje grad. Byc może powstanie linia burz, widać to na radarze pogodynki.


21:37- Komóra w okolicach  Zielonej Góry to najprawdopodobniej superkomórka , posiada max. odbiciowość co świadczy o opadach gradu i ulewnym deszczu możliwe także silne podmuchy wiatru , burze rozwijają się także w okolicach Stragardu Szczecińskiego gdzie komórka zaczyna coraz bardziej przybierać na sile możliwe także opady gradu na jej trasie, kolejną burze mamy w okolicach Kołobrzegu.

 

20:22- Burze pojawiły sie w zachodnich województwach  kraju, silna burza zmierza w kierunku Zielonej Góry jej odbiciowość jest duża i może powodować ulewne opady deszczu a także drobnego gradu . Pozostałe komórki zanajdują się w województwie zachodnio-pomorskim które mogą powodować też silne opady deszczu.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego