Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

03.08.2012 Relacja na Żywo !

2012-08-03 16:02:37, komentarzy: 0

 

Gwałtowna nawałnica zalała Gdańsk

Gwałtowna nawałnica, która przeszła nad Trójmiastem doprowadziła do zalań i podtopień. Woda uwięziła pacjentów przebywających w gdańskim Ośrodku Zdrowia. Nie kursują tramwaje. Problemy są na alei Grunwaldzkiej na wysokości Galerii Bałtyckiej oraz Manhattanu, przy alei Hallera, na pętli Siedlce i ulicy Szymanowskiego.

Przez burzę i zarwanie chmury w Ośrodku Zdrowia w Gdańsku na ul. Gdyńskiej w korytarzu budynku zebrał się ok. metr wody. - Obecnie to właśnie trwają najbardziej intensywne prace - powiedział asp. sztab. Jan Socha z WSKR w Gdańsku. - Zebrana woda zablokowała drzwi i uwięziła ludzi przebywających w budynku - informuje.


Zalane są niektóre przejścia podziemne. W tunelu prowadzącym do przystanku SKM Żabianka woda sięga wysokości pasa. Dużo wody jest w tunelu przy Dworcu Główym PKP.
Nieprzejezdna jest ulica Słowackiego na wysokości ronda de La Salle. Problemy są na trójmiejskiej obwodnicy w kierunku Gdyni, na wysokości węzła Matarnia. Zalane zostały też ulice Piastowska i Pomorska.

Do tej pory straż pożarna dostała około 30 wezwań do zalanych piwnic. - Deszcz trochę stracił na sile, woda powoli ustępuje z najbardziej newralgicznych punktów miasta - informuje asp. sztab. Jan Socha


Źródło: wiadomosci.wp.pl


16:25- Nowe komórki powstają na południu Górnego Śląska oraz na Wschodzie Podkarpacia.


16:00-Nowe komórki powstały w Pisz, Łomża, Starograd Gdański, Żary. Burze kierują sie w kierunku Północno-Wschodnim. Występują w Zachodniej, Północnej,Wschodniej i Południowej Polsce.

Zdjęcie satelitarne:

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego