Jaka pogoda panuje u Ciebie za oknem?

Kronika filmowa z zimy stulecia
To były śnieżyce! Dęblin - 15.03.2013r.
                     Prognozy i Newsy

02.07.2012r. RELACJA NA ŻYWO !!!

2012-07-02 21:35:52, komentarzy: 0

00:00 - Mamy pierwsze wiadomości o zniszczeniach od naszych internautów a dokładnie od Papeczko i lukaszlukasz10 gdzie w Zielonej Górze przeszedł gwałtowny wiatr, łamał drzewa z korzeniami, "deszcz padał poziomo", brak prądu, narazie nie wiadomo nic o uszkodzonych budynkach, i niech tak pozostanie. A to dopiero początek, przygotować się powinni mieszkańcy w pasie Legnica-Lubin-Głogów-Wolsztyn-Poznań-Gorzów Wielkopolski


23:30 - Bardzo charakterystyczne Bow Echo:


23:15 - Południe naszego zachodniego potwora własnie zakręca w kierunku wschodnim, co właśnie widać na radarach powstało Bow Echo, mimo tego MCS dalej puchnie..


22:40 - MCS powoli wdziera się do PL, kierując sie w kierunku północno-wschodnim. Powoli doszedł już do Zielonej Góry oraz Słubic i okolic. W tych okolicach prosimy o rozwagę..


21:35 - Nad RP jak narazie jest spokój...tzn. nigdzie nie występują burze, jednak do Zachodniej Polski zbliża się znad Czech, potężny układ burzowy zwany MCS, towarzyszy mu NAWALNY DESZCZ, GRAD ORAZ MOŻLIWOŚĆ WYSTĄPIENIA TRĄBY POWIETRZNEJ !! Bardzo prosimy o śledzenie naszej strony i uwagę szczególnie w województwie Dolnośląskim i lubuskim.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Darmowe strony www dla każdego